هتل برلین استانبول

berlinis3jpg.jpg

هتل برلین استانبول یکی از بهترین هتل های 4 ستاره می باشد که در منطقه شیشلی استانبول قرار گرفته است. این هتل در سال 2000 میلادی برای گردشگران تور استانبول بنا شده است. در ضمن هتل برلین استانبول تا ایستگاه مترو تنها 750 متر فاصله دارد. همچنین گردشگران تور استانبول با اقامت در این هتل می توانند به راحتی به میدان تکسیم دسترسی داشته باشند. این هتل از لحاظ موقعیت مکانی به کافه های زیادی ، بارها ، رستوران ها و .... نزدیک می باشد. هتل برلین استانبول در سال 2011 برای گردشگران تور استانبول مورد بازسازی قرار گرفته است. 

امکانات هتل برلین استانبول :

هتل برلین استانبول در مجموع دارای 9 طبقه و 39 اتاق را دارا می باشد که همه اتاق ها از امکانات خوبی از جمله یخچال ، تلویزیون ماهواره ای ، تخت خواب ، مبلمان ، وای فای ، سیستم تهویه مطبوع و .... برای گردشگران تور استانبول برخوردار می باشند. در رستوران هتل انواع غذاهای محلی ، بین المللی و ..... برای گردشگران تور استانبول طبخ می شود. از خدمات و امکانات دیگر هتل برلین استانبول می توان به پذیرش 24 ساعته ، خدمات خشکشویی ، ترانسفر فرودگاهی ، کارکنان مسلط به چند زبان و .... برای توریست های تور استانبول اشاره کرد. 

berlinis2jpg.jpg

 berlinis4jpg.jpg

 berlinis5jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور استانبول  و اطمینان حاصل کردن  از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید. 

 

هتل پرا رز استانبول

perarose3jpg.jpg

هتل پرا رز استانبول از خوب ترین و بهترین هتل های 4 ستاره استانبول محسوب می شود که در منطقه تپه باشی استانبول واقع شده است. هتل از موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی برخوردار می باشد و با میدان تکسیم که مهم ترین میدان در شهر استانبول می باشد 3 کیلومتر و با خیابان استقلال 5 دقیقه فاصله دارد. هتل پرا رز استانبول به دلیل نزدیکی به مناطق تاریخی و دیدنی هر ساله پذیرای زیادی از گردشگران تور استانبول می باشد. در ضمن این هتل با فرودگاه 211 کیلومتر فاصله دارد. 

امکانات هتل پرا رز استانبول :

هتل پرا رز استانبول در مجموع 52 اتاق را در برگرفته است که اتاق ها مجهز به یخچال ، تلویزیون ، مبلمان ، تخت خواب و ....... می باشند. هتل دارای رستوران می باشد که انواع غذاهای ترکی و بین المللی با بهترین کیفیت غذایی طبخ می شود که  گردشگران تور استانبول می توانند غذاهای دلخواه خود را سفارش داده و میل کنند. از امکانات رفاهی هتل پرا رز استانبول که برای گردشگران تور استانبول در نظر گرفته شده است می توان به باشگاه بدنسازی ، سالن ماساژ ، حمام ترکی ، سونا و .... اشاره کرد. همچنین هتل دارای اتاق جلسه برای برگزاری انواع همایش ها و جلسات گردشگران تور استانبول نیز می باشد. از خدمات هتل پرا رز استانبول می توان به کتابخانه ، خدمات خشکشویی و لباسشویی ، خدمات نگهداری از کودکان ، صرافی ، پذیرش 24 ساعته و .... برای گردشگران تور استانبول اشاره کرد. 

perarose1jpg.jpg

perarose2jpg.jpg

 perarose4jpg.jpg

perarose5jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور استانبول  و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

 

 

 

هتل سمینال استانبول

seminalis1jpg.jpg

هتل سمینال استانبول هتلی 4 ستاره می باشد که با میدان تکسیم که یکی از مهم ترین میدان های شهر استانبول می باشد 120 متر فاصله دارد. این هتل با فرودگاه بین المللی آتاتورک تنها 20 کیلومتر فاصله دارد. هتل سمینال استانبول در سال 2007 برای گردشگران تور استانبول مورد بازسازی قرار گرفته است. این هتل به جاذبه های توریستی و مناطق تاریخی نزدیک می باشد و گردشگران تور استانبول که در این هتل اقامت دارند به آسانی می توانند به این مراکز دسترسی داشته باشند. 

امکانات هتل سمینال استانبول :

هتل سمینال استانبول دارای 7 طبقه و 88 اتاق را دارا می باشد که اتاق ها از امکاناتی برخوردار می باشند. از جمله امکانات اتاق ها می توان به یخچال ، تلویزیون ، مبلمان ، تخت خواب ، وای فای و ...... برای گردشگران تور استانبول اشاره کرد. گردشگران تور استانبول می توانند در رستوران هتل سمینال استانبول انواع غذاهای محلی ترکی ، بین المللی و .... را سفارش داده و سرو کنند. از امکانات رفاهی هتل می توان به اتاق ماساژ ، آبگرم ، حمام ترکی ، استخر سرپوشیده و ..... برای گردشگران تور استانبول اشاره کرد.

دیگر امکانات و خدمات هتل سمینال استانبول :

پذیرش 24 ساعته ، صرافی ، کتابخانه ، سونا و ......

 seminalis2jpg.jpg

 seminalis3jpg.jpg

 seminalis4jpg.jpg

 جهت رزرو و خرید تور استانبول  و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

 

 

 

هتل لامارتین استانبول

lamartinis5jpg.jpg

هتل لامارتین استانبول از هتل های خوب و 4 ستاره منطقه تکسیم استانبول به شمار می آید. این هتل تا فرودگاه بین المللی آتاتورک تنها 22 کیلومتر فاصله دارد. هتل لامارتین استانبول به مراکز خرید و جاذبه های تاریخی از جمله کاخ تاریخی گالاتا و کاخ دولما باغچه نزدیک می باشد به همین دلیل دسترسی گردشگران تور استانبول که در این هتل اقامت دارند به این مناطق و مراکز به راحتی امکان پذیر می باشد. 

امکانات هتل لامارتین استانبول :

هتل لامارتین استانبول دارای 67 اتاق می باشد که اتاق ها از امکانات خوبی از جمله یخچال ، مبلمان نرم ، تخت خواب های بزرگ ، تلویزیون ، وای فای و..... برخوردار می باشند. این هتل دارای 2 رستوران می باشد که توریست های تور استانبول می توانند انواع غذاهای ترکی ، بین المللی و ..... را در این رستوران ها سفارش داده و در کنار عزیزانشان میل کنند. از خدمات هتل لامارتین استانبول می توان به پذیرش 24 ساعته ، صرافی ، صندوق امانات ، خدمات خشکشویی و لباسشویی ، ترانسفر فرودگاه ، سالن زیبایی و .... برای گردشگران تور استانبول اشاره کرد. 

lamartinis2jpg.jpg

lamartinis4jpg.jpg

lamartinis3jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور استانبول  و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

 

هتل کلاس استانبول

klasis1jpg.jpg

هتل کلاس استانبول یکی از هتل های 4 ستاره می باشد که در منطقه شهزاده باشی استانبول واقع شده است. این هتل زیبا در سال 1986 میلادی افتتاح شده است و در سال 2008 میلادی برای گردشگران تور استانبول مورد بازسازی قرار گرفته است. هتل کلاس استانبول تا فرودگاه بین المللی آتاتورک تنها 13 کیلومتر و با بازار بزرگ استانبول 15 دقیقه فاصله دارد. این هتل به دلیل نزدیکی به مراکز خرید و همچنین اماکن تاریخی هرساله پذیرای زیادی از گردشگران تور استانبول می باشد. 

امکانات هتل کلاس استانبول :

هتل کلاس استانبول در 5 طبقه و دارای 129 اتاق می باشد که همه اتاق ها دارای امکاناتی می باشند. از جمله امکانات اتاق ها می توان به یخچال ، تلویزون ، وای فای ، مبلمان ، تخت خواب و ..... اشاره کرد. در رستوران هتل انواع غذاهای ترکی ، بین المللی و ... برای گردشگران تور استانبول نیز طبخ می شود. از امکانات رفاهی هتل کلاس استانبول می توان به حمام ترکی ، استخر ، سونا ، اتاق ماساژ و .... برای گردشگران تور استانبول اشاره کرد. همچنین هتل دارای خدماتی از قبیل پذیرش 24 ساعته ، صرافی ، صندوق امانات ، خدمات لباسشویی و خشکشویی ، اجاره اتومبیل و ..... برای توریست های تور استانبول می باشد. 

 klasis2jpg.jpg

 klasis3jpg.jpg

 klasis4jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور استانبولو اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید